Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

KG PROPERTIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rondo Mogilskie 1/119 Kraków

Mapa

531 807...

531 807 720

biuro nieczynne: 9:00 - 18:00

specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Pomagamy znaleźć wymarzony dom! Dbamy o każdy etap transakcji, oferując profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście. Dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność bezpiecznej i korzystnej inwestycji.

Dodatkowo skutecznie zarządzamy najmem, jeżeli masz pytania, nie czekaj! Skontaktuj się już teraz na darmową konsultację!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

30

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia KG PROPERTIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

Rynek pierwotny

787 000 zł58 m² 13 568,97 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 58 m | Prądnik Biały | Bez prowizji | Bez pcc Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł75,50 m² 13 232 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na parterze | 75,5 m | ogród 105 m | Prądnik Biały | bez prowizji | bez pcc Szukasz nieruchomości, która łączy komfort domu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł144 m² 13 882 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny dom dom w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim z własnym kompleksem usługowym, parkiem dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 678 000 zł103 m² 16 291,26 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł72 m² 12 916,67 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Są lokalizacje, które wybierasz nie tylko za to, czym są dziś, ale też za to, czym będą za kilka lat. Prezentowane przeze mnie mieszkanie będzie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł71 m² 12 892,73 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje w Piasta Park VI - zielone Mistrzejowice, dobry układ i cena 12 900 zł/m Są mieszkania, które nie próbują udawać apartamentu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 997 zł37,50 m² 12 533,25 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonej i spokojnej części Krakowa to doskonała propozycja dla osób ceniących...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 415 zł77,50 m² 11 811,81 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wiesz co jest dziś najtrudniejsze w znalezieniu sensownego mieszkania rodzinnego w Krakowie? Nie metraż. Nie nawet cena. Tylko to, żeby to...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 426 zł71 m² 11 414,45 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 71 m | poniżej 11 500 zł/m | Mistrzejowice Zachodnia ekspozycja Takie ceny w nowych inwestycjach w Krakowie praktycznie już się...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 554 zł64 m² 12 118,03 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 63,57 m | promocyjna cena 775 tys. zł | Mistrzejowice Nowe 3 pokoje w Krakowie za cenę, która jeszcze chwilę temu była praktycznie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 000 zł60 m² 16 033,33 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie - 3 pokoje, 59 m powierzchni użytkowej, 1 piętro, loggia 4,3 m . Gotowe od odbioru od razu! Największy plus? Salon z aneksem ma...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł43 m² 15 953,49 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 000 zł73,50 m² 11 197,28 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części Krakowa - komfort i swoboda na co dzień. To miejsce dla osób, które chcą...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 000 zł65 m² 15 723,08 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 000 zł79,50 m² 15 383,65 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - wygodne do życia i pewne na przyszłość Układ dostępny na wyższym piętrze z dwoma balkonami...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 999 zł133 m² 14 849,62 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 133 m - 6 pokoi Tu nie chodzi tylko o 133 m powierzchni użytkowej, ale o sposób, w jaki ten układ pracuje na co dzień:...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł60 m² 12 916,67 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak...

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł37,50 m² 11 973,33 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 000 zł103 m² 16 300,97 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 900 zł72 m² 15 012,50 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. Nowe / rok budowy 2024 / stan deweloperski na 1....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł138 m² 10 862,32 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł86 m² 14 848,84 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 70 m | I piętro | garderoba | duży taras Brak Prowizji oraz pcc Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Szukacie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł74 m² 11 959,46 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 73,78 m | najwyższe 3. piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | zielona okolica Bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 000 zł117 m² 13 205,13 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Brak czynszu! Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz! - Klucze na już, mamy wolne ekipy remontowe, możemy wesprzeć w wykończeniu! zadzwoń...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł50 m² 14 660 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 600 zł27,92 m² 17 500 zł/m²

Konrad Krogulski

Konrad Krogulski

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie idealne dla studenta lub pod inwestycję na wynajem. Lokal o powierzchni 27,92 m składa się z pokoju...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73 m² 13 453,68 zł/m²

Paweł Cerklewicz

Paweł Cerklewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z szybkim terminem oddania. Cena: 982 119 zł (13 450 zł/m ) Piętro: 1 (winda) Ekspozycja: południe + północ Układ, który jest...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł73 m² 13 534,25 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Prądnik Biały | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 000 zł64 m² 13 953,13 zł/m²

Mateusz Zych

Mateusz Zych

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko w kwietniu: klimatyzacja gratis Wyobraź sobie miejsce, do którego po prostu dobrze się wraca. Kameralne, wygodne, z balkonem na poranną...

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 294 000 zł73,20 m² 17 677,60 zł/m²

Klaudiusz Gumulak

Klaudiusz Gumulak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 73 m | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 73 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 256 zł70,70 m² 16 792,87 zł/m²

Konrad Krogulski

Konrad Krogulski

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,67 m , położone na 6 - najwyższym piętrze nowoczesnego budynku Funkcjonalny, bardzo ustawny...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

Grzegorz Drabczyk

Grzegorz Drabczyk

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 35 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij